Tworzymy Lokalną Strategię Rozwoju - przyłącz się!

Zapraszamy mieszkańców miast i gmin należących do Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Ducha Gór: Mysłakowice, Podgórzyn, Janowice Wielkie, Karpacz, Kowary, Piechowice, Szklarska Poręba oraz Jelenia Góra do konsultacji społecznych dot. nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 dla całego obszaru?

W czym możesz uczestniczyć?

Wypełnij ankietę on-line: https://docs.google.com/forms/d/19-m6BvUsvWQpNnKN-lnjwwrN2jdzWSwRqQnNU3QlW80/viewform?c=0&w=1 lub w formie papierowej do pobrania: http://www.konkursy.duchgor.org/pl/263/ i przesłania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy Państwa o pomoc i zaangażowanie w tworzenie nowej Lokalnej Strategii Rozwoju, by jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania oraz wykorzystać zasoby i posiada nasz region.

LICZYMY NA PAŃSTWA POMOC W ROZPOWSZECHNIANIU INFORMACJI I UCZESTNICTWIE W SPOTKANIACH, DEBATACH I WARSZTATACH. Pełne informacje: http://www.konkursy.duchgor.org/pl/253/przebieg-konsultacji-spolecznych-lgd-partnerstwo-ducha-gor/